ROZMAZLETE SVÉHO MAZLÍČKA

Dopřejte svému pejskovi ty nejlepší podmínky pro spánek

Pro mnohé rodiny jsou pejskové plnohodnotní členové a někteří z nás je berou doslova jako své děti. Rozmazlujeme je, hrajeme si s nimi, dopřáváme jim kvalitní jídlo a pamlsky, zkrátka i pro ně chceme to nejlepší. Pes se nám za péči odvděčí spoustou lásky a stává se tím nejvěrnějším přítelem. Kromě zmíněného si bezesporu zaslouží i komfortní prostředí pro odpočinek a spánek. Přece jen tráví spánkem 12 – 14 hodin denně, což rozhodně není málo.

Při pořízení štěňátka mnozí z nás automaticky kupují psí pelíšek. Existují ve všemožných provedeních, co se tvarů, velikostí a materiálů týče. Není však nic lepšího než speciální matrace pro psy nebo ortopedický pelíšek. Vyznačují se vysokou výhřevností a jsou skvělou prevencí proti otlakům.

 

Pro jaké psy jsou ideální matrace a ortopedické pelíšky?

Matrace pro psy jsou vyvýšené, takže zaručují, že pejskům nebude chladno od podlahy. Poskytují vyšší pohodlí a podporují kosti a klouby, což je obzvláště důležité u starších psů. Jsou vhodné opravdu pro všechny čtyřnohé mazlíčky, především pak pro psy středních a velkých plemen, včetně těch robustních. Hlavně pro pejsky s artritidou a dalšími kloubními problémy by měla být matrace jasná volba.


 

Proč pořídit matraci pro psa?

Benefitů matrace pro psa, případně ortopedického pelíšku, je hned několik. Takový pelíšek se snadněji přizpůsobí tělu a ulehčí kloubům a obratlům. Pomáhá snižovat bolest v kloubech a také se zvedat po spánku. Neomezuje psa v pohybu, poskytuje mu zdravé spaní a tím, jak je matrace vyvýšená, bude mít váš chlupatý miláček teplo a větší přehled nad okolím. Je ideální místem na odpočinek pro takové povahy pejsků, co mají rádi otevřená prostranství a ocení, když na vás lépe vidí. Pelíšek se zároveň stane i designovým doplňkem vaší domácnosti.

 

Jaká je cena matrace a ortopedického pelíšku?

Může se zdát, že ortopedický pelíšek pro psa je dražší než obyčejný pelech nebo plyšová bouda. Omyl! Ceny jsou velmi podobné, přičemž matrace jsou daleko komfortnější, zdravější a kvalitnější.

 

Jaký typ matrace pro psa pořídit?

V našem e-shopu máme speciální oddělení s PET řadou, které zahrnuje matrace pro psy a ortopedické pelíšky pro psy. Vyplňujeme je prodyšnou pěnou ADAPTAN a paměťovou pěnou VISCOR, díky kterým bude mít váš mazlíček zajištěnou podporu páteře po celou dobu odpočinku. VISCOR pěna reaguje na teplotu těla zvířete a pozvolna se mu přizpůsobuje. Díky této jedinečné vlastnosti není vyvíjen tlak v oblasti kloubů a páteře, tudíž se kloubům, obratlům a svalům ulehčí.

MATRACE

MATRACE

Vybíráme pro vás matrace, jejichž komfort ocení váš pejsek:

1.     TOP psí pelíšek z naší kolekce

Pohovka pro psa Lajka poskytuje neuvěřitelný komfort díky kvalitní výplni. Praktické vyvýšené okraje slouží pro oporu hlavy při odpočinku po aktivním dni. Vybírat můžete mezi ortopedickou variantou pohovky s paměťovou pěnou (1 990 Kč) nebo standardní variantou pohovky (1 799 Kč). Matrace je k dispozici ve 2 barevných variantách – okrová nebo šedá.

2.     Variabilní pelíšek z naší kolekce

Pelíšek pro psa BENJI se pyšní svou variabilitou. Je vhodný pro starší mazlíčky i neposedná mláďata. Disponuje měkoučkou dekou, která je součástí pelíšku a je uchycená pomocí pásků. Ta umožňuje pejskovi uložení hlavičky ve vyvýšené poloze nebo poslouží jako přikrývka pro větší teplíčko. Opět lze vybírat mezi ortopedickou variantou s paměťovou pěnou (1 429 Kč) nebo standardní variantou pohovky (1 229 Kč). Barvy: hnědá a modrá.

 

  

Posted on 2020-07-23 Home, Novinky 1995

Blog

Compare 0
Prev
Next