LATEXOVÉ MATRACE

Dopřejte si ten nejvyšší luxus při spánku v podobě latexové matrace

Každý z nás spánek potřebuje, ale ne vždy bývá plnohodnotný. Během noci se můžeme probouzet, převalovat či nás mohou trápit bolesti zad, krční páteře a hlavy. Ráno pak vstáváme s pocitem, že jsme ještě více unavení, než když jsme večer do lůžka ulehali a nemůžeme podávat dobré výkony během dne. Takové probdělé noci doprovázené bolestmi a dny bez energie snad nechce prožívat nikdo z nás. Proto bychom měli udělat maximum, abychom si dopřávali kvalitní a zdravý odpočinek. Přitom je to tak snadné. Základem je pořízení správné matrace.

Doslova sázkou na jistotu jsou latexové matrace, které se řadí k těm nejluxusnějším a nejkomfortnějším na trhu. Proč?

Latex pochází z přírodních složek

Základní materiály využívající se k výrobě matrací jsou umělého rázu, avšak latex je částečně přírodního původu. Latexová pěna se získává smícháním syntetického a přírodního latexu neboli kaučuku. Míza, která vytéká ze stromů kaučukovníku, je jednou z hlavních vstupních surovin. Vzniklá latexová pěna je děrovaná a lze ji vyrobit v různých tuhostech a objemech. Podle počtu otvorů a jejich velikosti může mít plocha matrace různé zóny s větší či menší tuhostí.

Dokonalá elasticita a tvarová stálost

Latexové matrace se vyznačují silnou bodovou elasticitou, takže mají vynikající ortopedické vlastnosti. K „deformaci“ matrace dochází pouze v místě zatížení, tudíž ideálně podpírají tělo v jakékoliv pozici. Toto můžete od matrace očekávat po celou dobu používání, protože latex je tvarově stálý a pevný. Dlouhá životnost se řadí k velkým přednostem latexových modelům. Ve všech ročních obdobích vám matrace poskytne ideální teplotní komfort. Dalším plusem je prodyšnost a cirkulace, co je kupříkladu jednou z největších výhod matrace ze studené pěny. Latex je vzdušný materiál, skrze něj dochází k dobrému odvětrávání a odvodu vlhkosti.

Dobrá rada nad zlato

Výběr vhodné matrace se často neobejde bez asistence odborníka. Proto nabízíme vždy pomoc, ať už si u nás budete chtít pořídit cokoliv z naší nabídky. Náš proškolený personál vám poradí a doporučí vhodnou latexovou matraci, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům případně i další produkty. Nabízíme vždy více typů a víme, že není snadné se vyznat ve všech modelech. Konečné rozhodnutí bude samozřejmě na vás. Nebojte se nás kontaktovat, jsme tady pro vás.

Latexové matrace doporučujeme a považujeme za jedny z nejlepších matrací, jež vám dopomohou ke zdravému, vydatnému a ničím nerušenému spánku.

www.moravia-comfort.cz

  

Posted on 2020-04-15 Home, Novinky 1170

Blog

Compare 0
Prev
Next