ANATOMICKÉ POLŠTÁŘE

Proč byste si měli pořídit anatomický polštář?

Bolest nebo motání hlavy, migréna, bolest šíje, ztuhnutí šíjového svalstva, závratě či brnění rukou...toto vše může mít společného jmenovatele. Krční páteř. Abyste i vy poskytli své krční páteři dokonalou oporu a potažmo se zbavili zmíněných nepříjemných zdravotních problémů, řešení je jednoduché. Pořiďte si anatomický polštář. Je vhodnou volbou dokonce i pro ty z vás, jež trápí poruchy spánku a chrápání.


Anatomické polštáře jsou opravdu jedinečné svými tvary a vlastnostmi. Zmírňují tlak v oblasti hlavy a tím poskytují dostatek pohodlí šíji. Spánkem na něm ulevíte šíjovým a ramenným svalům, což je předpoklad pro komplexní regeneraci těla.

                      


Výběr anatomického polštáře

Anatomické polštáře se vyrábí především z různých druhů pěn. My je tvoříme z vysoce kvalitních paměťových (jinak také líných či viskoelastických) pěn. Velmi oblíbené jsou matrace z líné pěny, protože ideálně reagují na tělesnou teplotu a v závislosti na ní mění svou tuhost. Proto jsou dobrým vstupním zdrojem i pro polštáře. Naše anatomické polštáře zajišťují během spánku ideální oporu pro hlavu. Spánek na nich je daleko komfortnější a zdravější.

Aktuálně máme k dispozici 4 modely, takže můžete vybírat z těchto:

Každý anatomický polštář z naší nabídky je opatřen luxusním potahem MODAL nebo LUREX (uvedeno v detailu konkrétního modelu). Lze jej odejmout a vyprat, takže můžete udržovat ideální hygienické podmínky polštáře.

www.moravia-comfort.cz

  

Posted on 2020-04-06 Home, Novinky 894

Blog

Compare 0
Prev
Next