PELÍŠKY PRO PSY A KOČKY

Vyberte svému pejskovi nebo kočičce nový pelíšek

Součástí mnohých českých rodin je nějaký ten domácí mazlíček, především pejsek nebo kočička. Často s námi sdílí společné prostory bytu, ve kterém mají také svůj vlastní koutek. Každý pes nebo kočka potřebuje své zázemí, místo, které bude jen pro ně. V tomto ohledu jsou ideální výbavou do domácnosti pelíšky nebo boudičky, jež zvířátkům poskytnou prostor pro spaní, lenošení i hrátky. Navíc se zde budou cítit v bezpečí.

 

Nový pelíšek pro pejska

Pes stráví spánkem až třetinu svého života. Místečko pro spánek by mělo být povinnou výbavičkou každého čtyřnohého miláčka, pakliže nechcete, ať vám zabírá větší část vaši postele. Hledáte-li ten nejlepší pelíšek pro vašeho zvířecího parťáka, pak jeho výběr promyslete. Pelíšek pro psa může být v hezké barvě a stylu, jež bude ladit se zbytkem interiéru. Dále by měl být odolný, kvalitní, praktický a také dostatečně polstrovaný, aby nebylo od podlahy chladno.

Nutností je dostatek místa. I pejsek se potřebujeme při spánku pořádně natáhnout. Jistě to znáte sami, do jakých legračních pozic se váš mazlíček mnohdy uvelebí. Před koupí pelíšku svého chlupáče změřte, a to od špičky čumáčku, až po konec ocásku, také od podlahy, až po vrchol hlavy. Tímto získáte minimální rozměry pro pelíšek, k těm je však potřeba přičíst přibližně 25 procent.

Pelíšek pro psa lze vybírat z různých tvarů, velikostí a výplní. Také barev, materiálů a stylů na našem eshopu najdete dostatek. Záleží na vašich preferencích. V případě, že máte pejska, který prochází stářím či je po operaci, k dostání jsou rovněž speciální pelíšky, jež disponují ortopedickým jádrem.

V nabídce máme i hravé podložky, které jistě oceníte, pokud Váš miláček přeci jen trvá na Vaší posteli nebo sedačce.

 

Nová boudička pro kočičku

Kočička rovněž tráví většinu dne spánkem a poleháváním. V porovnání s pejskem má o něco odlišnější povahu, a proto je pro ni daleko vhodnější bouda nebo kukaň. Tato varianta je lepší volbou i pro psa, pakliže je bojácný a vyhledává místa, kam se může ukrýt. Kočičí bouda a kukaň nabízí uzavřené a klidné prostředí, ve kterém se bude váš mazlíček cítit v bezpečí. Tyto zvířecí přístřešky jsou navíc více polstrované a i tím, že jsou kryté, je v nich tepleji, především pak od země. Boudičky jsou tedy ideálním pelíškem pro kočky.

Co se velikosti boudy a kukaně týče, rozměry těchto kočičích zázemí jsou poměrně univerzální. Nebudete mít problém vybrat velikost, jen se poohlédněte po stylu, který odpovídá vašim představám.

Psí a kočičí pelíšky, boudy a kukaně můžete pořídit z pohodlí domova online. Navštivte stránku https://moravia-comfort.cz, kde naleznete velmi kvalitní a atraktivní nabídku pro vaše čtyřnohé miláčky.

Posted on 2019-12-30 Home, Novinky, Napsali o nás 1203

Blog

Compare 0
Prev
Next