JAK VYBRAT MATRACI

Jak vybrat matraci,

Velmi často nás žádáte o pomoc s výběrem matrace, jelikož si nevíte rady. Proto jsme vám připravili jednoduchý návod, jak se v široké nabídce Moravia Comfort orientovat.

Než se tady začnete dívat, na naši nabídku. Je zapotřebí si uvědomit, co vám na současné matraci vyhovovalo a naopak vadilo.  Rovněž je třeba zohlednit i Váš současný zdravotní stav a požadavky, které od nové matrace chcete získat.

Pokud jste si upřesnili základní body. Je zapotřebí si upřesnit hlavní bod a to jaký poklad neboli tuhost matrace Vám vyhovuje. Od tuhosti se následně odvíjí další výběr matrace.

 TUHOST 1 měkká matrace, kdy hovoříme opravdu o měkkém podkladu

 TUHOST 2 středně tuhé matrace. Jedná se o nejprodávanější tuhost matrací, kdy matrace nejsou ani moc měkké ale ani extra tvrdé.

 TUHOST 3 zde již hovoříme o opravdu tuhých matracích, které snesou i vyšší zatížení

Před samotným nákupem je dobré si matrace vyzkoušet. Na našich stránkách naleznete odkaz na distribuční síť prodejen, kde se nachází vždy určité typy matrací. Podívejte se tedy na možné nejbližší prodejní místo a matrace si zajděte vyzkoušet. Pokud na prodejním místě nemají přesně matraci, kterou hledáte nevadí. Nebojte se a vyzkoušejte si tuhost jiné naší matrace. Důležité je si ověřit, že vám opravdu daná tuhost matrace bude vyhovovat. Jde přece jen o individuální záležitost a každému člověku vyhovuje jiná tuhost matrace. Je proto  důležité, abyste si otestovali několik matrací, než se rozhodnete, která vám vyhovuje nejlépe. Dejte na svůj dojem a osobní pocit při zkoušení matrace. Naslouchejte a věřte tomu, co říká vaše tělo!

Už máte matrace otestovány a výběr se vám výrazně snížil. Nyní se již můžete dívat jen po určité skupině matrací a vybrati si tu co se vám bude nejvíce líbit z hlediska, složení, výšky nebo designu.

Již jste si našli pravou matraci pro vás.  Ale máte ještě nezodpovězenou otázku, zda si pořídíte jednu matraci do partnerského dvoulůžka či dvě samostatné matrace. Standardně našim zákazníků doporučujeme pořízení dvou samostatných matrací. A to již  z několika důvodu. Každá matrace respektuje individuální hmotnost uživatele, nároky na tvrdost lůžka a zdravotní požadavky. Ne vždy vyhovuje jedna matrace oběma partnerům. Dále pak i jednolůžková matrace je výrazně lehčí a manipulace s ní je jednodušší.

Posted on 2019-11-26 Home, Novinky, Napsali o nás 1099

Blog

Compare 0
Prev
Next