Schoulit se pod peřinu …

Schoulit se pod peřinu …

Už dlouho zvažujete koupi nové ložní soupravy? Tak věřte, že právě nyní nastal ten správný čas! Tropickým letním dnům je konec a zima pomalu ale jistě klepe na dveře. Není nad to se v chladném zimním počasí schoulit pod peřinu s hrnkem horkého čaje a pustit si oblíbený film.

Stojíte o to, aby vám pod peřinou v zimě nebyla zima a v létě příjemně chladila? Aby měla speciální úpravu před alergeny? Pokud ano, volte značku MORAVIA COMFORT. Nabízí různé druhy přikrývek a polštářů. Každý z nich se vyznačuje různými parametry, takže se nemusíte bát, že si nevyberete.

Ložní souprava TENCEL

Jedná se o luxusní přikrývku a polštář z přírodního, mimořádně jemného a hebkého celulózního vlákna Tencel. Toto speciální antibakteriální vlákno se vyznačuje dvojím účinkem v závislosti na teplotě okolí. V létě se vlákna „otevírají“ a díky tomu bezpečně odvádějí vlhkost a přebytečné teplo, díky čemuž přikrývka příjemně chladí. Naopak v zimě se vlákno „uzavírá“ a přikrývka dostatečně hřeje. Materiál také dokáže absorbovat vlhkost dovnitř vlákna, čímž vytváří suché mikroklima a tím i nepříznivé podmínky pro množení bakterií. Je tedy zaručena absolutní hygiena lůžka. Přikrývku i polštář TENCEL lze prát při teplotě max. 60 °C.  

souprava TENCEL

Ložní souprava ANTIMICROBIAL

Ložní souprava Antimicrobial se skládá ze speciální přikrývky a polštáře s trvalou ochranou před alergeny, bakteriemi a plísněmi. Pod peřinou trávíte v průměru osm hodin denně, během kterých vyloučíte až půl litru potu a zanecháte po sobě v posteli odumřelé šupinky kůže. Hotový ráj pro bakterie. S unikátním vláknem WellmanHealthGuard, kterým je vybavena tato ložní souprava, se ale ničeho bát nemusíte. Vlákna totiž poskytují dvojitou ochranu proti roztočům a růstu mikrobů. A vy si tak můžete dál vychutnávat sladký a hlavně hygienicky čistý spánek.Přikrývku i polštář ANTIMICROBIAL lze prát při teplotě max. 60 °C. 

 souprava ANTIMICROBIAL

Posted on 2016-02-26 Home, Napsali o nás 3054

Blog

Compare 0
Prev
Next

žádné zboží

To be determined Poštovné
0 Kč Tax
0 Kč Total

Ceny jsou včetně daně

Koupit