MATRACE NA MÍRU

Nevybrali jste si z nabízených rozměrů našich matrací? Nevadí! Našim zákazníkům vycházíme vstříc i v tomto směru a proto nabízíme možnost výroby matrací i pro atypická lůžka (tyto matrace jsou většinou dolepovány do šířky nebo délky dle specifikace). Lepené spoje materiálu nemají vliv na kvalitu a funkční vlastnosti matrace. U matrací na míru je vždy požadovaná platba předem.

Matraci vám vyrobíme přesně podle vámi zadaných specifikací. Postup je velmi jednoduchý.

  • Vyberte si konkrétní produkt na stránce www.moravia-comfort.cz. Na pravé straně od produktu si v menu ROZMĚR zvolte „vlastní rozměr (ATYP)“..

  • Zde si navolíte požadovanou šířku a délku. Vzhledem k rozměrům, které si zvolíte, se vám přepočítá cena a následně můžete vložit matraci do nákupního košíku. Další průběh objednávky již probíhá standardně.

  • U objednávky atypické matrace je vždy potřebné zaplatit 100% ceny dopředu prostřednictvím platební brány PAYU nebo bankovním převodem.

JEDNODUCHÝ NÁVOD jak objednat matrace na míru.

DOPRAVA ZDARMA

U objednávky si s poplatky za dopravu nemusíte dělat starosti. Matrace vám v rámci České republiky doručíme ZDARMA.

Do zahraniční přes náš internetový obchod zboží nedoručujeme.

ČESKÝ VÝROBCE MATRACÍ 

Jsme hrdí na to, že můžeme jak doma, tak v zahraničí nabízet kvalitní české výrobky. Dlouholetá historie naší produkce se odráží ve výjimečnosti našich produktů. Zdokonalujeme se, měníme se k lepšímu a přinášíme to nejlepší, co dokážeme. Kvalitní matrace pro klidný a zdravý spánek.

Společnost MORAVIA COMFORT, s.r.o., je největším českým výrobcem matrací. Naše historie sahá do roku 1975, kdy se na jihu Moravy v městě Břeclavi začaly vyrábět matrace pod značkou GUMOTEX a následně GUMOTEX MATRACE. V roce 2014 jsme na 45letou tradici výroby matrací navázali s novou značkou.

CERTIFIKÁTY

O kvalitě umíme nejen mluvit, ale stejně tak ji umíme deklarovat certifikáty. Naše matrace splňují přísná kritéria výrobních norem a pod důkladnou kontrolu spadá i nezávadnost materiálů, které při výrobě používáme. Certifikace se vztahuje nejen na matrace pro dospělé, ale také pro děti.

 Certifikát CZ ISO 9001           

 Certifikát VOC látky - Dětské matrace           

 Certifikát mechanických a fyzikálních vlastností 


Compare 0

žádné zboží

To be determined Poštovné
0 Kč Tax
0 Kč Total

Ceny jsou včetně daně

Koupit