MORAVIA COMFORT, s.r.o.

je největším českým výrobcem matrací. Historie společnosti sahá do roku 1975, kdy se na jihu Moravy v městě Břeclavi začaly vyrábět matrace.

V nabídce máme kompletní sortiment matrací, od tradičních PUR pěn, přes Visco a HR pěny až po pružinové a velmi kvalitní latexové matrace. Jako specialisté a tým odborníků přinášíme do matrací především novinky a nové technologie, jako jsou antibakteriální úpravy, ochrana před roztoči nebo regulace teploty pro maximálně komfortní spánek a odpočinek. 

V bohatém portfoliu nemůžeme opomenout ani speciální matrace určené do zdravotnických zařízení, hotelů, penzionů nebo lázní. S dokonalým vývojovým a výrobním zázemím jsou matrace navrhovány, vyvíjeny, testovány a na trh dodávány s respektem k přáním našich zákazníků a podle těch nejnovějších trendů. Nabídka matrací je pravidelně doplňována a rozšiřována o kvalitní příslušenství, jako jsou postele, rošty, polštáře, moderní přikrývky a povlečení. To vše pro maximální pohodlí a spokojenost zákazníků.

Velmi oblíbeným sortimentem jsou i atypické matrace na míru, jejichž cenu lze snadno spočítat i v konfigurátoru a následně objednat.

Firma aktivně buduje svoji pozici významného globálního výrobce ve svém oboru. Součástí dlouhodobé strategie je cílená obchodní a marketingová politika. Jádrem podnikání je důvěra a spolehlivost pro partnery, zákazníky, předvídání požadavků a vývojových trendů trhu. Oblast kvality je systémově řízená na úrovni jednotlivých útvarů podle norem ISO.

CERTIFIKÁTY

O kvalitě umíme nejen mluvit, ale stejně tak ji umíme deklarovat certifikáty. Naše matrace splňují přísná kritéria výrobních norem a pod důkladnou kontrolu spadá i nezávadnost materiálů, které při výrobě používáme. Certifikace se vztahuje nejen na matrace pro dospělé, ale také pro děti.

              


Compare 0