ZPŮSOB DORUČENÍ: 

 

Způsob dopravy si zákazník volí sám v objednávkovém formuláři, tj. před odesláním objednávky. Nabízené možnosti dopravy zboží se liší v závislosti na oddělení, ze kterého objednáváte, resp. na druhu prodávaného zboží a zemi dodání. 

V rámci ČESKÉ REPUBLIKY je dodání ZDARMA.

 

Standardní jednolůžka (matrace, rošty) i ostatní příslušenství Vám bude dodáno balíkem přerpavní službou FOFR zpravidla následující pracovní den po dni podání (předání zboží k expedici).

Standardní matrace dvojlůžka (nad 100 cm šíře), postele a zboží nad 30 kg Vám budou dodány přepravní službou  FOFR.

Pokud nebude adresát zastižen, pokusí se přepravní služba o dodání zásilky ještě jednou, nejčastěji následující pracovní den.

Zboží rozváží pouze jeden řidič a proto pro případnou pomoc u těžších zásilek (např. při stěhování do schodů) je potřeba, abyste si zajistili pomocníka, který Vám s výnosem pomůže. Přepravní společnost má za povinnost dodat zásilku k prvním dveřím (přepravní společnost nezajišťuje výnos zboží). Doručení probíhá v pracovních dnech (8-16 hod.), případně v jiné době po dohodě s přepravní společností.


Kupující je povinen si důkladně prohlédnout objednané zboží ihned při příjmu od dopravce. To znamená, dodané zboží zkontrolovat (počet balíků, bezvadnost zboží) za přítomnosti řidiče a v případě mechanického poškození výrobku nebo nesprávného početu dodaného zboží, písemně zaznamenat zjištěný stav do přepravního listu, popř. zboží odmítněte převzít.


Compare 0

žádné zboží

To be determined Poštovné
0 Kč Tax
0 Kč Total

Prices are tax included

Koupit