Matrace 

Mezi TOP produkty naší nabídky matrací se řadí latexové matrace, které se vyznačují silnou bodovou elasticitou, vysokou prodyšností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Matrace z líné pěny reagují na teplotu těla a dokonale se přizpůsobí pouze v místech zatížení, přičemž se po změně pozice pomalu vrací do původního stavu. Vynikajícími vlastnostmi se pyšní matrace z HR pěny, u kterých zajišťuje otevřená struktura buněk ideální proudění vzduchu, tvarovou stálost a elasticitu. Cenově přijatelné řešení představují PUR matrace, které kombinujeme s dalšími materiály, abychom zvýšili užitné vlastnosti matrací. Máme také partnerské matrace, kde si snadno vyberete model do manželské postele. Nevíte, jakou matraci pořídit? S výběrem vhodného modelu vám kdykoliv poradíme.

 • Pur pěna
  Pur pěna

  PUR pěna (polyuretan) se k výrobě matrací využívá již dlouhá léta. Jeho velkou výhodou je možnost vyprodukovat pěny o různé síle, tuhosti i barvě. S takovými pracujeme i my. Jejich kombinací pak vznikají PUR pěna matrace – neboli PUR matrace, které jsou populární především pro svou nízkou cenu a snadnou manipulaci. Pěnové matrace z naší nabídky se skládají také z dalších materiálů, jež jim propůjčují lepší vlastnosti, kdy hovoříme o takzvaných sendvičových matracích. Díky tomu si můžete vybrat takový model matrace , , který vám poskytne optimální tuhost, ortopedické vlastnosti a prodyšnost.

  Doporučujeme také prohlédnout naší nabídku matrací z líné pěny, matrací z HR pěny nebo latexové matrace. I zde máme vysoce kvalitní modely za rozumnou cenu.

 • Latexové matrace
  Latexové matrace

  Latexové matrace se řadí k nejluxusnějším matracím z naší nabídky. Jedná se o TOP moderní materiál, který matracím propůjčuje naprosto unikátní vlastnosti. Pakliže chcete udělat maximum pro svůj komfortní spánek, pak rozhodně zainvestujte do nákupu latexové matrace. Latex se vyznačuje vysokou bodovou elasticitou, čímž matrace poskytují ideální oporu celému tělu. Jsou prodyšné, takže v nich lze udržovat optimální hygienické vlastnosti. Dalším plusem je tvarová stálost a dlouhá životnost. Latexové matrace, stejně jako třeba matrace z líné pěny, uspokojí požadavky nejnáročnějších z vás.

 • HR pěna matrace
  HR pěna matrace

  Studená (HR) pěna je specifický druh polyuretanové pěny, která vzniká lisováním za studena. Touto speciální technologií se zvyšují užitné vlastnosti klasické pěny. Mají větší otevřenou buněčnou strukturu, takže je povrch prodyšnější, komfortnější a lépe kopíruje křivky těla. Matrace ze studené pěny mají vynikající elastické vlastnosti a tvarovou stálost. Studenou pěnu kombinujeme také s dalšími materiály, nejčastěji s línou (viskoelastickou, paměťovou) pěnou či klasickou pěnou. V takovém případě se jedná o sendvičové matrace poskytující různou tuhost i vlastnosti. U nás si určitě vyberete. Matrace ze studené pěny a latexové matrace jsou velice dobrou volbou pro kvalitní a komfortní spánek na dlouhá léta.

 • Líná pěna
  Líná pěna

  Mezi velice oblíbené a komfortní modely, stejně jako jsou latexové matrace, se řadí ty z líné pěny. Tato pěna nese rovněž označení paměťová či viskoelastická. Matrace z líné pěny jsou vyrobené z unikátního materiálu, který mění svou tuhost v závislosti na teplotě a tlaku těla. Tím se dokonale přizpůsobí lidskému tělu a poskytne mu ideální oporu ve všech polohách spánku. Pro tuto pěnu je charakteristická vlastnost pomalého vracení se do původní stavu. V podstatě jde o to, že když si na matraci lehnete, postupně se uvolní a měkne – podle vaší teploty. Jakmile změníte pozici, pěna se pomalu vrací a tvrdne. Línou pěnu používáme především na ložné plochy, a abychom zvýšili užitné vlastnosti 

 • Partnerské matrace
  Partnerské matrace

  Hledáte ideální matrace do manželské postele? Pak jste správně v kategorii partnerských matrací, kde máme pro vás i vašeho partnera/ku ty nejkvalitnější matrace. Jedná se o oboustranné matrace od rozměrů 80x200 až po 180x200, či na míru. Charakteristickým rysem je různá tuhost na obou ložných plochách. V případě, že zvolíte variantu typickou pro jednolůžko, manželé (partneři) ocení volbu ložné plochy. Odlišná měkkost/tvrdost matrace uspokojí obě pohlaví. Nehledě na to, že muži i ženy se liší stavbou těla a zvláště hmotností, proto si zvolí tuhost dle potřeby. V naší nabídce partnerských modelů najdete především vysoce kvalitní sendvičové matrace v kombinaci se studenými pěnami (HR) s možností výběru optimální strany.

 • Taštičkové matrace
  Taštičkové matrace
Compare 0