PET ŘADA 

Proč MORAVIA PET. Jednoduše řečeno, skoro každý z našich zaměstnanců má ve své rodině čtyřnohého miláčka, který přináší radost každému členovy rodiny. Možná to nevíte, ale i čtyřnohého miláčka může postihnout bolest páteře, luxace pately či dysplazie kyčelního kloubu. V mnoha případech je nutné zasáhnout chirurgicky, aby vašemu chlupáči bylo uleveno od bolesti. Několik z nás ve společnosti tyto problémy řešilo a hledali na trhu stabilní matraci či pelíšek chcete-li, který by pomohl s rekonvalescencí a následným pohodlím zvířete.  POHODLÍ pro nás bylo měřítkem, a proto jsme se rozhodli, NAVRHNOUT si řadu i pro němé tváře.  Vznikla tak řada pelíšků a příslušenství, kterou reprezentují naši chlupáči, kteří každý pelíšek a i doplňky sami otestovali a milují je…

 • MATRACE, PELÍŠKY
  MATRACE, PELÍŠKY

  Naše pelíšky se stanou oblíbeným útočištěm vašemu čtyřnohému kamarádovi. Bude je prostě milovat.  Pokud právě procházíte obdobím, kdy váš chlupáč zažívá nepohodlí z důvodu stáří nebo snad operací a hledáte vhodný pelíšek, který mu pomůže. Pořiďte si ortopedickou variantu jádra. Pokud máte roční šídlo, které chvilku nevydrží, bude si rád ulehat na naše standardní varianty pelíšku.

 • BOUDY, KUKANĚ
  BOUDY, KUKANĚ

  Je vaše kočička nebo pejsek bojácný. Schovává se pod postelí nebo kdekoliv kde je tma. Doporučujeme vám pořízení naší boudičky nebo kukaně. Zde se mu nabízí klidné a uzavřené prostředí, ve kterém se bude cítit v bezpečí a hlavně nebude ležet na žádném studeném místě.

 • PODLOŽKY
  PODLOŽKY

  Taky se někdy umíte naštvat, když najdete na svém koberci, podlaze, sedačce nečistoty. Je tu jednoduché řešení pořiďte si naši podložku, která vám ochrání vaše zařízení a zároveň i mazlíčka zabaví. Na našich podložkách se určitě pobaví jako naši pejskové – nejvíc zbožňují okusování uší…. A pokud jim podložka nestačí je tu ještě naše kostička, co jim k rozptýlení postačí.

 • TAŠKY
  TAŠKY

  I vy se trápíte s městskou hromadnou přepravou. Nechtějí vás vpustit do dopravního prostředku, máme tu řešení v podobě našich tašek. Nejen, že jsou elegantní, ale navíc poskytují mazlíčkovi bezpečí. Každá z našich tašek má po boční straně karabinku, kdy miláčka do tašky pěkně připnete aby nechtěl utíkat ven……

Compare 0

žádné zboží

To be determined Poštovné
0 Kč Tax
0 Kč Total

Ceny jsou včetně daně

Koupit