PŘÍSLUŠENSTVÍ 

Chcete zvýšit komfort vašeho lůžka? Nemusíte se spokojit pouze s matrací, ale v naší nabídce naleznete další příslušenství, díky kterým si zajistíte kvalitní a příjemný spánek. Jako ideální hygienická ochrana ložné plochy poslouží chránič matrace, jež zároveň prodlouží životnost matrace a ještě více podpoří její komfort. Čisté podmínky zajistí rovněž nový potah na matraci, který u nás pořídíte v několika variantách. Místo klasického polštáře zvolte ten anatomický. Anatomický polštář uleví krční páteři, vytvaruje se přesně dle tvaru vaší hlavy a vašeho krku a zajistí jejich optimální polohu. Nabízíme také běžné polštáře a přikrývky. Pro osoby upoutané dlouhodoběji na lůžku nebo po operačních zákrocích doporučujeme pořídit rehabilitační pomůcky do postele. Klíny, kvádry apod. umožní potřebné polohování a zabraňují nejen vzniku proleženin, ale také poslouží při rehabilitacích. U nás nechybí ani postele z masivního dřeva a křesla k příležitostnému spaní.

 • Anatomické polštáře
  Anatomické polštáře

  Vychutnejte si delší a ničím neručený spánek díky našim anatomickým polštářům. Vytvarují se přesně dle tvaru vaší hlavy a krku. Jsou ideální pro ty, jež trpí bolestmi krční páteře, šíje a ramen a pro všechny, co chtějí udělat maximum pro své zdraví. Speciální tvarování a zvolené materiály poskytují dokonalou oporu v jakékoliv pozici a uvolní svalům. K výrobě používáme vysoce kvalitní viskoelastickou pěnu (paměťovou, línou), která měkne vlivem tělesné teploty a mění svou tuhost. Anatomický polštář a nová kvalitní matrace - to je ideální spojení pro spánek jako na obláčku.  

  Pokud přece jen dáváte přednost klasice, uspokojíme i vaše potřeby. V naší nabídce naleznete rovněž běžné polštáře a přikrývky.

 • TOPPER chránič na matrace
  TOPPER chránič na matrace

  Chránič matrace je užitečným pomocníkem pro případy, kdy chcete udržet ideální hygienické podmínky vaší postele. Prodlužuje životnost matrace, ochrání ji před znečištěním a zvyšuje její komfort. Naše chrániče matrace – TOPPERY – poslouží také jako přistýlky, neboť mají výšku 4 nebo 6 cm. Některé varianty disponují praktickým profilováním, jež napomáhá k lepšímu prokrvení kůže během spánku. Pro jádro chráničů jsme zvolili kvalitní paměťovou pěnu, která reaguje na tělesnou teplotu a mění svou tuhost. Díky tomu se tlak těla rozloží rovnoměrně po celé ploše. Máme také chrániče z PUR pěny, jež jsou cenově dostupnější.

 • Potahy
  Potahy

  Pokud bychom měli matraci rozdělit na části, nejvíce do kontaktu přicházíme s potahem, ačkoliv používáme prostěradlo. Naše matrace sice disponují potahy, které lze sejmout a vyprat, nicméně časem se přece jen opotřebují. Pokud nepoužíváte chránič matrace, je dříve či později nutné potah vyměnit. Proto u nás máte možnost opatřit si nový. Nabízíme tři různé varianty. Potah Aloe Vera má svěží zelenkavou barvu, je příjemně měkký a hýčká každého uživatele. Potah OLYMPIC je opatřen antibakteriální úpravou SANITIZED®, která matraci ochrání před nežádoucími vlivy mikrobů, tudíž je ideální pro alergiky a astmatiky. Potah MORAVIA patří k těm nejluxusnějším, neboť je vyrobený z exkluzivní pletené látky s vysokým obsahem přírodní viskózy.

 • Polštáře, přikrývky
  Polštáře, přikrývky

  Žádná postel se neobjede bez polštáře a přikrývky. Toto je nutný základ komfortního odpočinku. Spolehněte se na ověřenou kvalitu a opatřete si luxusní sadu za výhodou cenu, polštář či přikrývku samostatně. Prodyšné a materiálově příjemné zpracování je vítanou alternativou ke klasickému peří. Produkty jsou lehčí a jednodušší na manipulaci. Naše polštáře a přikrývky uspokojí ty nejvyšší nároky na hygienu lůžka.

  Kromě těchto polštářů máte možnost u nás zakoupit také speciální anatomické polštáře pro dokonalou oporu krční páteře v jakékoliv pozici či chrániče matrací pro lepší hygienické podmínky postele.

Compare 0

žádné zboží

To be determined Poštovné
0 Kč Tax
0 Kč Total

Ceny jsou včetně daně

Koupit