MATRACE 

Mezi TOP produkty naší nabídky matrací se řadí latexové matrace, které se vyznačují silnou bodovou elasticitou, vysokou prodyšností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Matrace z líné pěny reagují na teplotu těla a dokonale se přizpůsobí pouze v místech zatížení, přičemž se po změně pozice pomalu vrací do původního stavu. Vynikajícími vlastnostmi se pyšní matrace z HR pěny, u kterých zajišťuje otevřená struktura buněk ideální proudění vzduchu, tvarovou stálost a elasticitu. Cenově přijatelné řešení představují PUR matrace, které kombinujeme s dalšími materiály, abychom zvýšili užitné vlastnosti matrací.

Máme také partnerské matrace, kde si snadno vyberete model do manželské postele. Nevíte, jakou matraci pořídit? S výběrem vhodného modelu vám kdykoliv poradíme.

 • Matrace dle TUHOSTI
  Matrace dle TUHOSTI

  Každý z nás má individuální požadavky na povrch matrace, proto jsme naši nabídku rozdělili do kategorií dle tuhosti. Takto si snadno vyberete takovou měkkost či tvrdost matrace, na které se vám spí nejlépe. Měkké matrace jsou ideální řešením pro choulostivější osoby a nižší váhové kategorie. Středné tuhá matracepředstavuje kompromis pro ty z vás, co se necítí dobře, ani v měkké, ani v příliš tvrdé matraci. Tuhá matrace uspokojí požadavky na tvrdší povrch a je vhodná pro osoby s vyšší hmotností, neboť i těm poskytne dokonalou oporu pro celé tělo.

  Oblíbenými modely jsou oboustranné partnerské matrace s různou tuhostí na jedné a na druhé ložné ploše. Po zakoupení si vyberete tu stranu, která vám vyhovuje více.

 • Partnerské matrace
  Partnerské matrace

  Hledáte ideální matrace do manželské postele? Pak jste správně v kategorii partnerských matrací, kde máme pro vás i vašeho partnera/ku ty nejkvalitnější matrace. Jedná se o oboustranné matrace od rozměrů 80x200 až po 180x200, či na míru. Charakteristickým rysem je různá tuhost na obou ložných plochách. V případě, že zvolíte variantu typickou pro jednolůžko, manželé (partneři) ocení volbu ložné plochy. Odlišná měkkost/tvrdost matrace uspokojí obě pohlaví. Nehledě na to, že muži i ženy se liší stavbou těla a zvláště hmotností, proto si zvolí tuhost dle potřeby. V naší nabídce partnerských modelů najdete předevšímvysoce kvalitní sendvičové matrace v kombinaci se studenými pěnami (HR) s možností výběru optimální strany.

 • Latexové matrace
  Latexové matrace

  Latexové matrace se řadí k nejluxusnějším matracím z naší nabídky. Jedná se o TOP moderní materiál, který matracím propůjčuje naprosto unikátní vlastnosti. Pakliže chcete udělat maximum pro svůj komfortní spánek, pak rozhodně zainvestujte do nákupu latexové matrace. Latex se vyznačuje vysokou bodovou elasticitou, čímž matrace poskytují ideální oporu celému tělu. Jsou prodyšné, takže v nich lze udržovat optimální hygienické vlastnosti. Dalším plusem je tvarová stálost a dlouhá životnost. Latexové matrace, stejně jako třeba matrace z líné pěny, uspokojí požadavky nejnáročnějších z vás.

 • HR pěna matrace
  HR pěna matrace

  Studená (HR) pěna je specifický druh polyuretanové pěny, která vzniká lisováním za studena. Touto speciální technologií se zvyšují užitné vlastnosti klasické pěny. Mají větší otevřenou buněčnou strukturu, takže je povrch prodyšnější, komfortnější a lépe kopíruje křivky těla. Matrace ze studené pěny mají vynikající elastické vlastnosti a tvarovou stálost. Studenou pěnu kombinujeme také s dalšími materiály, nejčastěji s línou (viskoelastickou, paměťovou) pěnou či klasickou pěnou. V takovém případě se jedná o sendvičové matrace poskytující různou tuhost i vlastnosti. U nás si určitě vyberete. Matrace ze studené pěny a latexové matrace jsou velice dobrou volbou pro kvalitní a komfortní spánek na dlouhá léta.

 • Líná pěna matrace
  Líná pěna matrace

  Mezi velice oblíbené a komfortní modely, stejně jako jsou latexové matrace, se řadí ty z líné pěny. Tato pěna nese rovněž označení paměťová či viskoelastická. Matrace z líné pěny jsou vyrobené z unikátního materiálu, který mění svou tuhost v závislosti na teplotě a tlaku těla. Tím se dokonale přizpůsobí lidskému tělu a poskytne mu ideální oporu ve všech polohách spánku. Pro tuto pěnu je charakteristická vlastnost pomalého vracení se do původní stavu. V podstatě jde o to, že když si na matraci lehnete, postupně se uvolní a měkne – podle vaší teploty. Jakmile změníte pozici, pěna se pomalu vrací a tvrdne. Línou pěnu používáme především na ložné plochy, a abychom zvýšili užitné vlastnosti modelů, pro jádro volíme další materiály, např. studenou (HR) pěnu. Proto mají matrace prodyšné a stabilní jádro, čímž jsou daleko kvalitnější a odolnější. Matrace z paměťové pěny poskytnou ideální podmínky pro váš spánek.

 • PUR pěna matrace
  PUR pěna matrace

  PUR pěna (polyuretan) se k výrobě matrací využívá již dlouhá léta. Jeho velkou výhodou je možnost vyprodukovat pěny o různé síle, tuhosti i barvě. S takovými pracujeme i my. Jejich kombinací pak vznikají PUR pěna matrace – neboli PUR matrace, které jsou populární především pro svou nízkou cenu a snadnou manipulaci. Pěnové matrace z naší nabídky se skládají také z dalších materiálů, jež jim propůjčují lepší vlastnosti, kdy hovoříme o takzvaných sendvičových matracích. Díky tomu si můžete vybrat takový model matrace , , který vám poskytne optimální tuhost, ortopedické vlastnosti a prodyšnost.

  Doporučujeme také prohlédnout naší nabídku matrací z líné pěny, matrací z HR pěny nebo latexové matrace. I zde máme vysoce kvalitní modely za rozumnou cenu.

 • Taštičkové matrace
  Taštičkové matrace

  Taštičkové matrace, společně s PUR matracemi, se řadí ke stálicím na našem trhu. Během spánku se na pružiny dokonale rozloží tlak a váha, ty dynamicky reagují na jednotlivé tělesné partie a poskytují vynikající ortopedické vlastnosti. Obrovským plusem taštičkových matrací je prodyšnost. Díky pružinám jádro dobře dýchá, v matraci dochází k perfektnímu odvětrávání, a tudíž je vhodná i do vlhčího prostředí. Každý model disponuje vrstvou textilních materiálů, jež pružiny od vašeho těla oddělují, a společně s dalšími materiály, zajistí skvělé podmínky pro spánek. Taštičkové matrace se vyznačují dlouhou životností, obvykle také vyšší tuhostí, a proto jsou dobrou volbou pro osoby s vyšší tělesnou hmotností.

Compare 0

žádné zboží

To be determined Poštovné
0 Kč Tax
0 Kč Total

Ceny jsou včetně daně

Koupit